Sandbox modu yolda! • *Antrenman modu ihtimaline bütün kapıları tamamen kapatmamız bir hataydı. Nokta. Başta öne sürdüğümüz, antrenman modunun oyuna giriş açısından çok daha büyük bir engel teşkil ettiği savı, bazı davranışsal varsayımlara dayalıydı ve birçoklarının haklı yorumları sayesinde bu konuda farklı bir bakış açısı geliştirdik. Tutkulu yorumlarınız, yürüttüğünüz somut mantık ve LoL'ün küresel bir spor hâline gelmesi amacımız çerçevesinde kendi aramızda yürüttüğümüz tartışmalar sonucunda şöyle bir sonuç ortaya çıktı: Antrenman moduyla ilgili dile getirdiğimiz endişelerin gerçekleşmesi, sadece işimizin gerektirdiklerini yerine getirmezsek söz konusu olabilir. Oyunun oynandığı bütün düzeylerde rekabetin ön planda olduğu bir deneyim sunma isteği, aslında bütün düzeylere doğru eğitim ve antrenman araçlarını sağlamamız gerektiğine de işaret ediyor.

  Bununla birlikte antrenman modu fikrine açık olmamız, bu fikrin bir anda en büyük önceliğimiz olması anlamına da gelmiyor. Bu özelliği geliştirebilecek ekibimizin belli bir süre daha farklı bir proje üzerinde çalışması gerekiyor. Bu yüzden antrenman modunu yapmak istediğimizi ve bir gün yapacağımızı belirtmek istiyoruz; ancak daha kapsamlı bir yorumda bulunamıyoruz. Amaçlarımıza ulaşma yollarımızı kendi aramızda tartışırken, sizden gelen yorumların büyük bir ağırlığı oluyor; dolayısıyla bu konuda "Çok yakında geliyor," diyemesek de "Antrenman modu rafa kalktı," deyip geçmek de istemedik. Antrenman moduna odaklanıp, elle tutulur çalışmalara başladığımızda sizi ayrıca bilgilendireceğiz.
  (Minik bir hatırlatma: Antrenman modu veya açık mod ile oyunu istediğiniz gibi modifiye edebileceğiniz bir moddan değil, oyuncuların temel becerileri üzerinde pratik yapabileceği bir oyun modundan bahsediyoruz.)*

  get hypeee! yazının devamı için tıkla. • @ThreshHook daha öncelikli olmasını isterdim. • Valla lazım en azından özel oyunda bi -enablecheats tarzı bir şey olsaydı doto gibi iyi olurdu • O hatırlatma sıkıntı ama... • Dota 2 gibi kendi skillerimizi yapacağımız birşey sanmıştım sandbox diyince 😞 • @TekAtanKedi öyle bir şey değil, şimdilik.


 

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.