Büyücü Değişiklikleri


 • Anime

  Taric rework'u geldiği için sırada büyücü güncellemesi olacağını biliyoruz. 5.sezonun sonunda nişancılar için güncelleme geldi ve saldırı gücü eşyalarında değişikliklere gidildi. Riot PBE panolarında 6.9 ile birlikte buna benzer bir eşya güncellemesi geleceğini ve 3 yeni ap eşyası geleceğini söylemiş. Bu değişikliklere ayrıntıya pek girmeden Sezon Durumu: Sezon ortası yaklaşırken makalesinde değinmişlerdi ama PBE'de daha ayrıntılı bilgi verilmiş. (PBE'deki ayrıntılı yazı için buraya tıklayın.)

  Bu eşya değişikliklerinde biraz da destek oyuncularını düşünmüşler. Mesela Zhonya'nın ap oranı düşürülmüş ve aktifinin süresi uzatılmış ama bekleme süresinde azalma eklenmiş ve fiyatı düşmüş. Morgana gibi bu eşyayı alması gereken destek şampiyonları için zhonya'yı almaya çalışmak zor olabiliyordu. Hatta eğer gerideysen bu tercih oyundan bile düşürebiliyor.

  Bunun dışında büyü direnci eşyalarında da değişikliklere gidilmiş. Ap eşyaları değişince onları da dengelemeyi ihmal etmemiş Riot.

  Şu videoyu da buraya bırakayım. Okumak yerine izlemek isteyenler için: • Ya Zhonya ne zaman değişse Rumble oyundan düşüyor ya 😕 Değiştirmesinler o eşyayı.. • Hextech Gunblade favori itemlerindendir. İyi yönde değişmesi beni duygulandırdı 😂

  Ama varya , RoE'li Hextech (Hextech GLP-A01) Cho mainlerin bayağı işine gelecek ben şimdiden uyarayım.


 • Anime

  Bahsettiğim eşya değişiklikleri PBE'ye eklenmiş.
  http://www.newsoflegends.com/index.php/category/2-pbe-news/


 

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.