Yükselişe Devam

• Anime

Yükseliş modu geldi. Ben geçen seferden Shen'in güçlü olduğunu bildiğim için shen aldım. Gerçekten de bayağı iş yaptım. (Yükselişe geçip dörtte dört attım hatta unoffcial penta da denilebilir.) Lux da xerath'ı rahat çalabildiği için bayağı iş yapıyor bu modda. Bunun dışında suikastçi şampiyonları seçmek bayağı iyi oluyor. Talon da favorilerimden biri. (Her ne kadar Talon'um olmasa da)
    Hep dar alanlarda gezindiğimiz için Rumble gibi dar alanlarda daha çok iş yapan şampiyonlar da güzel olur herhalde.
    0_1460115869830_Ashampoo_Snap_2016.04.08_14h39m09s_001_.jpg

• Urgot ile Zed - J4 - Maşter Yi felan Allah ne verdiyse doğradım. Daha çok mobil ve hasarı yüksek karakterler kazanıyor bu modda , Shen gibi aynı şekilde.

• Anime

Bu modda her girdiğim maçta anahtar parçası geliyor. Dün açılmamış iki asndığım vardı. Bu gün 2 sandığı da açtım üstüne bir anahtar tamamladım. 🙂

• @CmmS abi harika bir insansın ya gerçekten attı anahtar ilkinde sayende kutularımı açıcam 😄

• @Zangetsu Shen çöp 😞

Kaynak: Shen main'im

• Anime

orta oyunda biraz sıkıntı yaşıyor ama oyun başı ve sonunda çok iş yapıyor. Bir de bu modda eğer yükselişe erebilirsen kolay kolay öldüremiyorlar.

• Ya Shen'in sıkıntısı şu: 3 eşya ile powerspike yaşıyor. Günateşi, Haşmetli ve duruma göre (Durumdan kasıt Vayne ve Gnar) Çivili ya da Warmog'un ikisinden biri. Lane'de Fiora'yı normalde alabilmem lazım fakat hem Shen'den daha hızlı power spike yaşadığı, hem de kendisinin hafiften OP olması (W'sunun saldırı hızı azaltması ve pasifinin can değerine göre gerçek hasar vurması) sıkıntı yaratıyor.

• Anime

Ben üst koridorda değil de destek ve ormancı olarak oynuyorum. Destekte biraz sıkıntı yaşayabiliyor ama ormanda güzel iş yapıyor.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.