Yeni hero robot ?

• Biliyorsunuz ki riot bizi kırmayıp başka bi ejder şampiyon çıkarttı. Acaba sıradaki robot olabilir mi? Çünkü Ao Shin olayı çıkmadan önce herkes yeni hero ejder mi yoksa robot mu olucak diyorlardı tabi bazıları robot bazıları ejder dedi. Sonra riot Ao Shin söylentisini çıkardı yeni hero robot olması %75 gibi bi oran. Sizce ne olabilir?

• Yeni şampiyondan önce çok sevgili Taric rework'u gelicek.

• Sonra büyücü güncellemesi sonra yorick rework sonra kısmetse artık bi ww rework bekliyoruz.

• yeni şampiyon leakine daha var. metayı rahatlatmak adına (esneklik açısından) mide/topa bir şampiyon bekliyorum açıkçası. riot son patchlerle klasikleşen fiora ve gp picklerine biraz darbe indirerek ezberi bozmaya çalışıyor. bana kalıras topı ne daimi tank ne de daimi fighter metasına sokmaktan ziyâde esneklik kazandırma niyetindeler. durum böyle olunca tank ezen gp nerfleri, tanklaşmaya çaba sarf eden fiora nerfleri görmemiz doğal. diğer yandan fiora'yı daha pure ad'ye yönlendirme çalışmaları her ne kadar dikkat çekiyor bilmiyorum.

mid lanee gelirsek klasik mage assassin rolleri hâkim. şöyle ki son patchten bugüne en çok oynanılan şampiyonlar lux, ahri, lb ve zed. ad/ap oranı yaparsak daha çok ap tercih ediliyor. lulu gibi supportive tercihler (kastım lissandra, malzahar, anivia gibi hard cc veya utility şampiyonlar) biraz geriledi. bunda en büyük etken yapılan dengelemeler ve oyun okuma bilgisi. takım kompozisyonundan tut counter pick veya iyi sinerji yarattığı şampiyon ikilemelerine kadar gider. illâ ki bir istikrarın sağlanması gerekmiyor çünkü oyun dominesine en büyük katkı paylarından biri mid lane. urgot, jayce mid gibi kısa süreliğine lane metasını bozan tercihler olmadığı takdirde mide ve topa uyumlu bir şampiyon bekliyorum.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.