Support olmanın çıldırtan noktaları...

• Geek

Jungle gelir çalıda bekleyip ss atıp girmez, sen girersin ölürsün söver gider,
    Adc 5 dakikada 10 minyonu zor keser, kill alsın diye karşı botu komple stunlarsın girmez ölürsün söver afk kalır,
    Mid ezilir kill çalmaya gelir arkasından karşı mid de gelir onu korumaya çalışırken karşı midi stunlayıp ölürsün adc o esnada ölür haliyle mid de ölür tüm takım sana söver,
    Top teleport atmak için totem at der, totemin bitmiştir sana yazarken ölür sonra sövüp afk kalır...

Örnekleri çoğaltabilirsiniz, oyun içerisinde en çok honour'u da report'u da support oynarken aldım. 😂

• Support oynayarak bronzdan çıktım. Support'a laf yok..

Edit: komutan logar, gelecekten bir beğeni geliyor efendim.

• avantajlarını da unutmamak gerekli : Support hep kalır.

• Avantajları
    %90 alırsın supportunu
    Fightta focus yemezsin
    Itemların ucuzdur

Dezavantajları
    Carrylerin eline bakarsın
    Trde gerçekten junglelar leş. Yetersiz protein alımından dolayı falan herhalde. Genel bir problem var. Kazanmanı imkansız hale getirirler.
    Karşı botu motor yapsan bile kaybedebilirsin.

Ama adclerimiz git gide iyileşiyor tr serverında bence. Zekasız değilse feedlemiyor. Ezmese bile ezilmiyor. Hala güzel şeyler de oluyor bu serverda 😄

• @Wutx3 adc iyileşmesinin ben de farkındayım. Sanırım öğrendiler fakat meta olayı hep delaylı geliyor. Örneğin Kog çılgınlığı bir yamada yaşanmıştı. Bunun esprisi 1 2 yama sonra bittikten sonra tr'de yaşanmaya başladı.

• Geek

@Wutx3 en az 5-6 oyun hatırlıyorum, biz bottan inhibitör kulesine kadar giderken toptan oyun bitiyor. Top kda: 0/7/1 Jung kda: 1/8/0 😂

• @Wutx3 teşekkür ederim adc ler hakkında dediğin şey için 😄 Bu arada tr ye dönmeyi düşünmüyorum en yakın zamanda main hesabımı geçireceğim tekrardan şimdilik Wetwater isimli hesaptayım euw de oynamak isteyen olursa ekleyebilir

• Çalıyı totemsiz bırakmazsın baskın gelmez iki dakika totemsiz kalır karşı takım alt koridora gelir 😞

• @Gökbörü neden çalı wardlanıyor? nehirin ortasına ward atmıyor mu tr'dekiler?

• @ThreshHook karşıda gragas reksai lee falan varsa ben çalıya bırakıyorum totemi oraya geçebilirler diye. Genelde yapmıyolar ama onlem işte kendimizce.

• @ThreshHook Nehrin ortasına kim gidecek üşengeçliği 😄

• Karşı tarafı o kadar stun atarsın , çekersin ama adc bir şey yapamaz ; yapıyım derse ölür sup farkı der...😢

• Janna, Lulu , Nami , Soraka , Sona ... Bunları oynarken adc'n asla sana tam anlamıyla güvenmez elli tane ss atarsın girmesi için kouruyacağını söylersin Shield + heal / mikael ve soları ile müthiş bir koruman olduğunu söylersin ama asla sana güvenmez ve dünyanın en safe kill'ini bile kaçırırsın. Red'iniz totemlidir karşıki jung almaya gelmiştir tüm takımı haberdar edersin 12 adet ss atarsın gelmeleri için ama takım vicdansızlar topluluğudur gelmezler, muhtemelen ss'i duyması gereken kulaklığında en sevdiği grubun müziği çalıyordur.. Sonuç ; 2 dakikalık kovalamaca sonucu hiç kimsenin farmı bırakmaya tennezzül bile etmediğ iadam için sen tüm spellerin ive itemlerini harcamış olursun. Ondan sonra vay efendim bu supportlar neden deliriyor..! Delirttiniz lan beni !!

• @yilmo @Nep ile iyi arkadaş olucaksınız gibi bir his var içimde.

• @Archerist Nep hala hayattaysa tabii.

• @Archerist :3 Lulu oynayan sayılı insan var tanıştırın beni onla ^^ 🙂

• @yilmo @Nep Misclick atmaktan lulu oynayamamak ❤

• @WutWutWut Sen de Thresh oynarsın eski dost 🙂

• @yilmo Aaa biri Sona mı dedi ^^ (Destek rolünde Sona mainim)

Güvenme konusunda pek katılmıyorum önce Support'un güven kazanması lazım güven vermeyen supa ben de güvenmem. Aldıracaksın bi iki kill iyice sana güvenecek öyle öyle sinerji oluşacak.

• @Zangetsu o 1-2 kill alma olayı zaten güvende bitiyor killer şaşırtıcı faktörlerden oluşuyor eğer yanımdaki adam benim o kadar yüksek hasar veya o kadar yüksek kalkan verebilceğime güvenmezse ve biz bu süprizi karşıya uygulamazsak kill alamayız. Ben farmımı yapayım acayip bi safe kill türetin onu alırsam alırım yoksa hiç ellemem diyen adcler de var , Tristana alıp zıp zıp zıplayıp oyunlar yapan ve senin ister istemez yardım etmek zorunda kaldığın iyi adcler de var. Adc kırılgan diye tüm takımın el üstünde tutması ve tüm hatalarını coverlaması gereken bir rol değil bence 🙂

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.