Sinyal vermeden duramayan kişi

• Bu tiplere bazen hayret ediyorum. Oyunun ilk dakikasından sonuna kadar sinyal veriyor. Her şeye sinyal. Adam 4lv, b dönmüş, kendi koridoruna giderken delicesine oraya gidiyorum diye sinyal verebiliyor. İnanılmaz. Şu sinyallere kesinlikle bi delay eklenmeli.

• Anime

Abartılmadığı sürece ping iyi bir şey. 1-2 kez at geç. Spamlamanın anlamı yok. Bir de bariz şeylere ping atılması çok sinir bozucu. Mesela 3 kişi seni kovalıyor, kaçmaya çalışıyorsun adam sürekli kırmızı ping atıp dikkatini ve sinirini bozuyor. Uyuz oluyorum bu tarz adamlara. Support oynadığımda, adc ping spamlediği için koridor terk etmişliğim var.

• @CmmS Her oyunda böyle bir kişi çıkıyor (neredeyse). 1 sinyal sonra max 3 sn sonra atılabilse harika olur.

• Ya bir de ben genelde fark etmediğim için sinyal sesi 100/100de oynuyorum bu tipler beni hasta ediyor. Ben de baya kullanıyorum kırmızı ve geliyorumu totem atıp dönerken.

• Anime

Ben de konuşmak yerine pinglerle iletişim kurmayı tercih ediyorum genelde ama 5000 kere pinglemiyorum. Bir seferde duymazsa diye 2 kere ping atarım daha da anlamıyorsa kendi suçudur.

• Aslında ben çok kullanıyorum bu sinyalleri, geri çekilmesini istediğim de 1 kere sinyal atıyorum ve inatla çekilmediğinde yazmak yerine kafasına kafasına atıyorum sinyalleri, bence hakediyor. Geri çekilmesini istediğimde derken karşı jungle ın geldiğini mid in geldiğini veya tehlikeli olabilecek herhangi bir şey de bunu yapıyorum.

• Max 3 sn bence gereksiz oyuncu susturup yazısını görmeme var ve yanına da pingleri susturma ekleseler tadından yenmez

• Yok ben hiç sabretmem hocam basarım da basarım. Kaç sezoundur oynuyorum 1-2 ss ile geçtiğim tüm durumlarda adam ssi görmeyip "ss nerde ***" yazıyor. Ya sesi kısık oynadıkları oluyor ya direk olayın vahametini algılayamıyorlar. Bu yüzden o kırmızı ssin sesi yüksek olduğu için özellikle onu atarım hatta varsa arkadaşıma da söylerim 12 ss'e akdar atariz çok güzel oluyor garanti çözüm.. 🙂 🙂

• bi de bir adamla kafa kafaya çarpışıyorsun 1v1 yani ve adamı alıcam bana gelen rakip de olmadığı halde saçma şekidle kafama birsürü sinyal atıyorlar dikkat dağıtmaktan başka birşey değil 1v1 giriyorum ve üstüme ping atıyor jungle baskıan gelen de yok. sinyal kullanmasını hala öğrenemeyenler var

• Ben pek ping kullanmam. Klavyeden yazmak daha rahat oluyor gayet de hızlı kullanırım klavyeyi refleks açısından.

Adam kayıp mı oldu direk enter + leblanc mia veya %420 bait yapıcaklar ve ben çaktım mı direk enter + TRAP!! yazıyorum.

Ahhhh ama o ping spamcıları yok mu ... az kanatmadılar kulaklarımı 😠

• Beyler been de bir tanee tartışma açnak istiyorum #ornithes arkadaşım gibi yeni oldukum ıcın pek anlamıyorum bu sıteden yardımcı olur musunuz ?

• Anime

@devilcan1999 Kurallara uygun olduğu sürece istediğin bölümde yeni konu açabilirsin. Eğer @ornithes'e özelden iletmen gereken bir şey var ise de bana özelden ulaşırsan yardımcı olurum.

Yeni konu açmak için Anasayfa'dayken başlık açacağın bölüme gir. Açılan sayfada Yeni Başlık butonuna bas ve konuyla ilgili ayarlamaları yaptıktan sonra gönder de.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.