karşısında oynanması zor support şampiyonlar

• Ben adc olduğumda karşımda görmekten korktuğum 2 support var. 1. Alistar, 2. ise Nau. İkisi de felaket korkutuyor. Bir de bunların yanında mekanik bir adc var ise kule altı bana yuvaya dönüşüyor.

• Braum ve janna. Kendim aşırı fazla oynuyorum 😛

• @Gökbörü Janna'da korkutucu olabiliyor fakat Braum hayır 😄

• Jannadan korkmak için bir neden yok 😄 en kötüsü kesinlikle alistar. Ondan sonra gene nautilus, braum yakalarsa öpenler. İyi oynuyorlarsa thresh ve sonalar da yoruyor insanı tabi.

• @Wutx3 Bak Gragas'ı hatırladım şimdi. İçim ürperiyor.

• @ornithes Neredeyse hepsi tehlikeli ama alistar diyince yatakta iyice yorganın altına saklandım. Diğerleri o kadar korkutmadı 😄

• Jannayı oynayanda ağlatır şimdi diyeyim 😄

• thresh ve bard. farklı kitlere sahip olsalar da rakibi adeta vezir eden başlıca supportlar. kolay play-makerların en korkulan yönleri bilindik üzere cc. çoğu zaman dodgelanması gerek yerlerde üzerine gidiyoruz aşldşklasşlkd.

• Babuş mesela bard çok tehlikeli evet, dönüp kesebilirsin hata yaparsa ama alistarı en fazla harasslarsın onda da canını doldurur 😄

• Anime

Ben barda genelde tanki çıktığım için bir süre sonra kolay kolay kesemiyorlar hatta tf boyunca içlerinde gezip ölmeden rahatça tanklayacak seviyeye geldiğim oluyor. Alistarın daha fazla tanklığı olsa bile bir bard kadar kolay kaçamıyor ve hasarı da pek yok. Bard'ın iyi yanlarından biri hasarının rakip tarafından tahmin edilemiyor olması. Alistar'ın olduğu koridoru ortada yada geride tutarsan pek sıkıntı yaşamadan koridor aşamasını atlatabilirsin ama koridoru ittirdiysen herhangi bir gankta hatta gank'a bile ihtiyaç duymadan ölebiliyorsun. (Bu paragrafın özeti: İkisinin de artıları ve eksileri var.)
    Ben açıkçası karşımda gördüğüm hiçbir supporttan korkmuyorum. Yanımdaki adc'ler beni korkutuyor daha çok. Nerede ne yapmasını bilmiyorlarsa çok büyük sıkıntı oluyor. Yoksa bazı eşleşmeler dışında pek de korkmuyorum. (Mesela Leona iken ctlemeyi bilen thresh eşleşmesi, sona iken attığını tutan blitz eşleşmesi, zyra iken alistar eşleşmesi gibi)

Not: @Wutx3 konuyla alakasız bir şey sormak istiyorum: Oynadığın maçlara baktımda genelde ilk eşyalar arasında mikael'i tercih etmişsin. Ben nişancımın üzerinde aşırı bir cc olduğunu düşünmüyorsam pek tercih etmiyorum onu. Mana sıkıntısı falan çektiğin için mi alıyorsun yoksa başka bir sebebi mi var?

• @CmmS Ben lane aşamasından bahsediyoruz sanmıştım ya onun için bard demiştim.

Duo girdiğim adc seviyor mikael ya genelde ondan alıyorum. Bir de mutlaka işe yaradığı bir yer oluyor 😄

• En tehlikeli support göremediğindir..
    evelynn

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.