Paragon İlk görüşler

• Merhabalar Paragon hakkında ilk görüşlerimi sizinle paylaşmak istiyorum, malesef öyle çok büyük bir şey beklemeyin derim kendinizi şartlamayın ''efso'' bir oyun diye öyle değil(üzülürsünüz). @Wutx3 dediği gibi smite ın 1 tık üstü anca olabilecek durumda şu anda. Beta sürecinde olduğu için ciddi eksikleri var en önemlisi optimizasyon eksiği ciddi derecede hissediliyor bunun dışında oyundayken durduk yere bilgisayarımın mavi ekran vermesine sebep oldu anlamış değilim(gta 5 i memory nin çok üstünde oynuyorum oyundan dahi atmadı). Nedenini tabikide bilmiyorum ama benden kaynaklanan bir sorun olmadığına eminim. Bunun dışında item muhabbeti biraz değişik minyon ve düşman öldürdükçe sarı şeylerden geliyor onları toplayarak geliştirme yapıyoruz. Şampiyon öldürmelerde LH önemli değil ama minyonlarda lh ile o sarı zımbırtılar direk sizin üstünüze geliyor. Geleceği gören adam @Wutx3 e selamlar 😄

• Benim pc bile mavi ekran vermedi seninki nasıl verdi? 0.o

• @CyberBully betada olduğu için iki seçenek var
    1-Dota2 gibi hiçbir şey düzelmeden kalacak ortalama oyuncu kitlesiyle
    2-Alır yürür ama hala klasik moba oyunlarını geçebileceğini sanmıyorum.

5-10 dk yayın izledim. Oyun güzel gerçekten ama bana fps oyunları anımsattı.

• nasıl indireceğim?

• @Archerist Bilemiyorum valla bir anda oldu.

@Wutx3 o kadar para topluyorlar bakalım

@altinsoy Oynabilmek için şu anda founder's pack alman lazım destek istiyorlar şu anda yanlış okumadıysam Summer 2016 da ücretsiz olacak

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.