Türkiye panoların amaçsız kullanımı

• Niye bu kadar önemsenmediğini çözemiyorum. O kadar idaresiz durduğu belli ki ve insanlar bir konu üzerine tartışmaktan ziyade bir konu üzerine şikayetlerini dile getiriyor. Halk diliyle ağıt duvarına dönmüş durumda.

TR pano başlık alıntıları:

"14 GÜN BAN"
    "anahtar neden gelmiyor lütfen yardım edin riot"

Evet bir teknik bir problem yaşarsın ve bu konuda yardım alabilirsin veya bir şeyi merak edersin , tartışma yaratırsın fakat genellikle çok amaçsız kullanılıyor. Biraz olsa bile el atılması gerektiğini düşünüyorum.

• Çünkü rioterlar panolar ile ilgilenmiyor. tamirci sistemini de kapadılar. Şimdi işte R4m0s diye bir modumuz var o halletmeye çalışıyor bazı şeyleri. Bakalım ne olacak.

Edit: panolar yetmedi bir de reddit'e geliyorlar 😞

• board kültürü yok. upvote/downvote sistemi birebir reddit'inki ile aynı. bu da türkiye'nin reddit ile daha önceden tanışmadığını gösteriyor. kullanıcılara karmaşık geliyor herhalde. sadece şikâyetlerini dile getirebilicekleri bir ortam olarak kullanıyorlar anladığım kadarıyla. herhalde global olarak ele alınmadığı sürece öncelik olarak boardsa yönelmeyi düşünmezler.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.