Oyun önerilerinize açığım

• oyun önerilerinize açığım(oyun önerin lütfen) fps,mmorpg tarzı veya aklınıza gelen şu oyunu oynarsan sevebilirsin dediğiniz oyunları söylebilirsiniz. tişikkirlir

• 1 . FEZ

Mükemmel bir bulmaca oyunu, aynı anda hem iki boyutlu hem de üç boyutlu. Perspektif oyunun bir mekaniği, gameplay videolarını izlersen ne demek istediğimi anlayacaksın 🙂

2 . Sanctum

FPS Tower Defense oyunu, çok zevklidir tavsiye ederim, Multiplayer olarak en fazla 4 kişiyle oynanabilir 🙂

3 . Dust: An Elysian Tail

Çok zevkli bir platform oyunu, savaş dinamiği çok iyi. Hikayesi çok güzel.

4 . Portal Stories: Mel

Portal 2 için bedava yayınlanan bir mod. Spoiler vermemek için hikayeden bahsetmeyeceğim. Ama modellemeler ve bulmacalar harika.

5 . SUPERHOT

Rastgele bir gameplay izle, niye olduğunu anlayacaksın. Oyun sonu aynen böyle oluyorsun:

6 . osu!

Çok zevkli ama alışman gereken bir oyun. Multiplayer da oynanabiliyor

7 . Hyperdimension Neptunia

Sıra tabanlı bir Anime RPG. Çok zevkli, eğlenceli ve komik bir oyun

8 . Remember Me

En sevdiğim hikayeye sahip oyun işte bu. RPG bir oyun. İşte yıl 2084, Mekan: Neo-Paris. Artık teknoloji o kadar gelişti ki insanlar hafızalarını kopyalamaya, paylaşmaya, satmaya, ve takas etmeye başladı. Böyle başlıyor işte hikaye 💃

9 . Keep Talking and Nobody Explodes

Oyun inanılmaaaaz zevkli. Gameplay izle bence çünkü hem çok uzun yazdım anlatmaya üşeniyorum 😄

10 . Awesomenauts

2D 3v3 bir MOBA oyunu ve inanılmaz zevkli. Her türlü tavsiye edilir 🙂

ne yazdırdın be 😄

• hepsine bakacağım çok teşekkürler biraz uğraştırmış oldum ☁

• Geek

@Archerist 10'lamış ben de 10'layayım. 😂

1- World Of Warcraft
    Çok klişe evet, farkındayım ama bu oyunu oynadıktan sonra MMORPG oyunlara bakış açısı değişiyor insanın. Sadece öyle giriş kısmını oynamak da değil, PvP için yeterli seviyeye gelip raid yoluyla gereken seti dizdikten sonra başlıyor asıl eğlencesi tabii
    2- Empire Total War
    Çok daha iyi strateji oyunları var ama obsesif takıntılıyım sanırım bu Total War serisine. Hepsi ayrı güzel. 😂
    3- Dofus 2
    Bir diğer takıntılı olduğum oyun, belirli bir noktadan sonra mecburi olarak p2p oluyor ve ölmüş durumda aslına. 😔
    4- Skyrim
    No need to explain. 😎
    5- Banished
    Para kullanmadan toplum simule edebileceğin güzel bir oyun. ^^
    6- Crusader Kings 2
    Empire Total War+ Reality...
    7- Dishonored
    Muazzam derecede kaliteli, keşke 2-3-4-5-6-7 diye gitse o da.
    8- Mortal Kombat X
    Sırf bunu oynayabilmek için playstation kafeyi bir iki gün sahibiyle birlikte kapattım.
    9- Universe Sandbox 1/2
    Bende 1 var ama 2'yi tavsiye ederim. Muazzam bir cosmos simulasyonu.
    10- Dynasty Warriors 8
    Henüz ps3 yokken bu oyuna ps2'de oynamak üzere erişmiştim ama kaçıncısıydı hatırlamıyorum. Dayımın bir arkadaşından almıştık,( sonra geri vermedik...) çok beğenmiştim. Nitekim hala beğeniyorum ve son indirimde paraya kıyıp aldım. 😌

• Baba taşı bizi babaağğ gitme başka oyunlara. Neyse ben euro truck öneriyorum. Arkaya da sevdiğin varsa arabesk yoksa slow bir şeyler atıp sakin sakin dolaşıyorsun. Flamer, lose streak, feederlar falan hepsi çıkar gider aklından.
    Minik flash oyunları da seviyorum ben açıkçası gene kafa dağıtmalık. Hatta şu emulator falan geyiğiyle atari oyunları var. Mario contra falan sarıyo baya.

• Hmm ...

Shaiya'ya bir şans verebilirsin.

• @Wutx3 mario filan kafama estikçe girip oynuyorum. Gün belirleyelim de sup gel p1 olmam lazım acil 😄

@Zangetsu teşekkürler bakacağım

@uyanneo teşekkürler 5 tanesini biliyorum oynadım, diğerlerine bakacağım.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.