Paragon'daki ilk deneyimlerim!

• Pekala @Zangetsu sağolsun Paragon'u az çok biliyorsunuz ve ben de Alpha Tester'lardanım. İşte madde madde gördüklerim.

1. Şunu diyeyim oyunu her bilgisayarda oynayabilirsiniz. Video ayarlarında çok fazla seçenek koymuşlar böylece istediğiniz FPS'i alabiliyorsunuz.
    2. Oyun inanılmaz akıcı. Oyunda Smite'ın aksine nerde ne olduğunu anlayabiliyorsunuz.
    3. Ranged karakterler inanılmaz güçlü. Bir tane oto-atak yapıp sonra shift'e basıp çok hızlı bir şekilde pozisyonunuzu değiştirebiliyorsunuz.
    4. Zıplama mekaniği Smite'dakinin aksine yetenek ve oto-ataklardan kaçmanızı sağlıyor. Mükemmel bir şey! (Sparrow hayranı olarak biraz koyuyor. Kendisi oyunun okçusudur) (Ha bu arada, o kadar yükseğe zıplamıyorsunuz :()
    5. Tanklar sizi yakalarsa öldünüz.
    6. Kartlar çok iyi düşünülmüş.
    7. Oyun Smite'ın aksine Z ekseni içeriyor. Yani yukarı ve aşağı yönle oto-atak, yetenek kullanabiliyoruz.
    8. QWER tuşlarına alıştıysanız biiiiiraz sıkıntı yaşaya bilirsiniz ama zamanla alışıyorsunuz 🙂

İlk izlenimlerim bunlar. Oyun harika. Mükemmel. Söze gerek yok.

Unreal Engine bir harika

• Key ver tırrek

• Beta kaydı yap tırrek.

• Sparrow'u beğeneceğini nedense tahmin etmiştim x)

Benim favorim daha gelmedi ya. Görünmez olabilen şu announcement trailer'daki.

Her bilgisayarda oynanamaz x) gerçi benim pc hesap makinesi olduğu için pc sayılmaz o yüzden sustum 😐

EPIC GAMES kalitesi ❤ (Unreal Engine op)

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.