Windows XP kullananlar Service Pack 3 güncellemesini yapmak zorunda

• 6.4 yaması ile birlikte minimum sistem özellikleri değişiyor ve Windows XP service pack 3 altı kullananlar artık oyuna giremeyecek.

Riot Games, Windows XP'nin artık güncellemiyor olduğundan kullanılmasını önermemekte ve bunun risk olduğunu belirtiyor.

Bunun yanında Windows XP service pack 3 desteğinin de geçici olduğunun sinyalini veriyor.

• @ornithes Yani benim Win7 kullanmam şart artık. Gerçi zaten League yoktu bilgisayarda şimdi hiç olmayacak 😄

İnşaallah bilgisayarı yükseltebilirsem artık 😕

• @Zangetsu Bence Windows 10 kullan derim. Bir de ucuz lisans bulursan harika olur.

• @ornithes söyledi:

@Zangetsu Bence Windows 10 kullan derim. Bir de ucuz lisans bulursan harika olur.

Win10 için erken ya. Ben 7 veya 8.1 düşünüyorum. 10'a da Win7 desteği kalkınca geçerim 😛

• @Zangetsu Windows 7 ve Windows 10 bence Microsoft'un en başarılı 2 işletim sistemi ve en güncelini kullanmakta yarar var. (Bu zamana kadar uyumsuzluk sorunu yaşamadım)

• @ornithes Eh , peki 😘 ama dediğim gibi önce adamakıllı bir bilgisayar lazım. 1 GB RAM ve Intel Pentium 4 - 3.00 GHz ile olmuyor o işler 😂

• @Zangetsu vaov. Evet Win7 uygun gözüküyor.

• @ornithes söyledi:

@Zangetsu Windows 7 ve Windows 10 bence Microsoft'un en başarılı 2 işletim sistemi ve en güncelini kullanmakta yarar var. (Bu zamana kadar uyumsuzluk sorunu yaşamadım)

Çünkü Windows o konuda "hilemsi" bir şey yaptı 😄 Her Windows'un sürüm numarası vardır isminden bağımsız olarak. Bu programların o sistemde nasıl çalışacağını çok etkiliyor. Vista'nın en kötü özelliklerinden biri de oydu. XP ile Visa arasında sürüm numarası çok yüksek olduğundan programlar uyumsuzluk hatası verdi.

Ama Windows 10'da sürüm numarası özelliğini kaldırdılar (diye hatırlıyorum yanlışım olabilir), ama Windows 8 uyumlu programlara kendini Windows 8'miş gibi gösteriyor.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.