Kullanım Koşulları • Timuu, oyunlar hakkında tartışmak, konuşmak isteyenlerin sosyal mecrasıdır. Bu mecranın kaliteli, düzgün ve temiz kalabilmesi için bazı kurallara ihtiyaç vardır.

  Bu kurallar aşağıdaki gibidir ve bu sözleşmede Timuu.com'dan Timuu olarak bahsedilecektir.

  1. Kişileri küçük düşürücü, dini,ırki,ırsi cinsiyete yönelik hakaret niteliğinde sözler söylenmesi, legal olmayan içerikte bulunulması, reklam yapılması yasaktır.

  1.1. Başka kullanıcıların kimlik ve şahsi bilgilerini açıklayıcı, doğrudan şahsa yönelik saldırgan tavır besleyen ve kin uyandırmaya çalışan, tehditkar ve kişisel güvenliğe karşı söylemlerin sahipleri doğrudan yasaklanır.

  1.2. Bir içeriğin bir kısmı paylaşılıp bağlantı vermek reklam olarak nitelendirilir. İçeriğin tamamı paylaşılıp kaynak olarak bağlantı verilebilir.

  1.3. 13 yaş altı kullanıcılar için uygunsuz içerik barındırabilir, Timuu hizmetlerinden yararlanmak için gerekli koşulları yerine getiriyor muyum? (Timuu hizmetlerini ticari bir maksatla kullanamazsınız ve Timuu hizmetlerini kullanmak için en az 13 yaşında olmanız ve işbu Sözleşmenin bir yetişkin tarafından kabul edilmesi şarttır).
  Sadece 13 yaş ve üzeri kişiler hesap yaratabilir veya Timuu Hizmetlerini kullanabilirler. Eğer en az 13 yaşında iseniz ama henüz yaşadığınız ülkede yasal olarak “yetişkin” kabul edilmiyorsanız, ebeveynlerinizden birinden (veya yasal veliniz olan başka bir kişiden) işbu Sözleşmeyi okuyup sizin adınıza onaylamasını istemeniz zorunludur. Bir tüzel kişi adına veya ticari bir maksatla hesap yaratamaz ve kullanamazsınız.

  1. Başlıkta ve tartışma içeriğinde imla kurallarına mümkün olduğunca dikkat ediniz. Anlaşılmayan ileti ve gönderileri düzenleme veya silme hakkını Timuu saklı tutar.

  2. Aynı başlığı birden fazla açmayınız ve başlık içinde aynı mesajı birden fazla göndermeyiniz.

  3. Çoklu hesap kesinlikle yasaktır.

  4. Kural ihlalleri sonrasında bir gönderiyi veya iletiyi kaldırma hakkını Timuu saklı tutar.

  5. Kural ihlalleri sonrasında bir kullanıcı haber etmeksizin yasaklanır.

  6. Saygınlık özelliğini kötüye kullanma veya haksız rekabet yaratmak yasaktır.

  7. İletinin tamamı kalın veya italik vb. şekilde yazılamaz. Araçları amacına göre kullamaya özen gösterin.

  8. Başlıklarınızı doğru kategoride açtığınızdan emin olun. Aksi taktirde gönderiniz taşınabilir veya silinebilir.

  9. Timuu yönetimi ve ekibi hakkında yapılacak saldırgan tutumlar yasaklanma sebebi olabilir.

  10. Kaliteyi ve seviyeyi koruyabilmek için oluşturduğumuz formata uyunuz. Format hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

  11.1. Formata uymayan ileti veya gönderiler değiştirilebilir veya tamamen kaldırılabilir.

  1. Üye olan herkes bu kuralları okumuş ve kabul etmiş demektir. Kurallarda her zaman değişiklik yapılabilir, değişiklikler yayım tarihinden itibaren geçerli olur.

  2. Microsoft OneDrive, Yandex Disk, DropBox veya Google Drive gibi Cloud servisleri dışında, Dosya(.)tc ve dosya(.)co gibi virüs yayan dosya paylaşım sitelerine yüklenen içeriklerin bağlantısının paylaşılması yasaktır.

  3. Güzel başlıklar, güzel Türkçe, yerinde yabancı dil, konusuna hakim olmak, öğrenmeye açık olmak, hatayı ve yanlışı kabullenmeye açık olmak, eleştiriyi doğru karşılamak, hoşgörü sahibi olmak, anneannenizi utandırmayacak bir torun olmak aradığımız ve ısrar ettiğimiz niteliklerdir.

  4. Ekip üyelerinin şahsi kanaatlerine göre karar alma ve hareket etme hakları vardır.

  5. Kullanıcı adı olarak lisanslı marka ve karakter isimleri seçmeniz, öngörülemeyen bir tarihte sıkıntı yaratabilir, hak sahiplerinin başvurusu ile kullanıcınız silinebilir ve hak sahibine teslim edilebilir.

  6. İşbu Sözleşmenin aynen icra ettirilmemesi halinde Timuu'un onarılmaz zararlara uğrayabileceğini biliyor ve kabul ediyorsunuz. Dolayısıyla, Timuu'un, kanun yoluyla elde edilebilecek parasal veya başka telafilere ilave olarak, işbu Sözleşmenin ihlal edilmesi veya ihlal edilmesi tehlikesine karşı hak arama yolu olarak, kefaletsiz, başka teminatsız ve hasar kanıtsız olarak aynen ifa ihtiyati tedbiri veya başka ihtiyati tedbirler isteme hakkı olacağını kabul ediyorsunuz.

  Bir kullanıcıyı şikayet etmek için iletinin sağ tarafındaki dikey dizili 3 noktaya tıklayıp "Bu iletiyi moderetöre haber et" diyiniz. • Güncellendi • Güncellendi • Güncellendi • @timuu, içinde söyledi: Kullanım Koşulları

  Güncellendisalam


 

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.