Sezon Arası Dönem Başladı

• Anime

Bildiğiniz gibi dün 5.sezonun son günüydü. Yani bugün sezon arası dönem başlamış oldu. Daha önceden değişiklikleri takip etmediyseniz 5.22 Yama Notları'nı okumanızı tavsiye ederim. Okumaya üşeniyorsanız(bence üşenmeyin çok büyük değişiklikler geldi) özet olarak neler olduğunu aşağıda maddeler halinde yazıyorum.
    0_1447235366261_04.png

1. Mana iksiri ve Matara başta olmak üzere birçok eşya oyundan kaldırıldı. Tam liste için tıklayın.
    2. Çoğu şampiyonun Mana değerleri (Taban mana, Seviye başı mana, Mana yenilenmesi, seviye başı mana yenilenmesi) arttırıldı.
    3. 3 tane yeni başlangıç eşyası ve 3 yeni iksir geldi. Bunların dışında adc eşyları değişti ve aralarına yeni eşyalar geldi.
    4. Diğer eşyalara da dengeleme geldi.
    5. Adc'lerde büyük değişiklikler oldu.
    6. Yetenek sayfaları değişti. Oyuna girmeden inceleyin. Arık eskisi gibi saldırı savunma işlevsel şeklinde değiller.
    7. Minyonlar artık 1.15'te, Orman yaratıkları ise 1.40'da ortaya çıkıyorlar.
    8. Baron pitinde dakika 20'ye kadar duran bir yaratık eklendi.
    9. Saniyede gelen altın miktarı değişti.
    10. Katletme Ödülü adı altında oyuna yeni bir altın kaynağı eklendi.
    11. Kuleler, Minyonlar ve Orman yaratıkları değiştirildi. (Daha çok nerflendi denebilir galiba.)
    12. Işınlan büyüsünün kulelere kullanımına nerf geldi.
    13. Durugörü ve Berrak Zihin büyüleri oyundan kaldırıldı.
    14. 3 yeni destek eşyası geldi
    15. Eşyaların altın fiyatları değişti.

0_1447235383515_05.png
    Özeti bile 15 madde olan bir değişiklik geldi. Ben bu değişikliklere az da olsa göz gezdirmenizi tavsiye ederim. Şu anda erken oyun safhaları güçlü gibi geldi değişiklikleri okuyunca. Sabah bir oyun attım ve oyunun temposunun artmış olduğunu fark ettim. Daha fazla yorum yapmak istemiyorum ama siz yorumlarsanız tartışabiliriz.
    0_1447235337921_01.png

• uzunca bir süredir hiç oynayasım gelmiyor, eğer olur da bir heves gelirse yorumlarımı yazarım.

• Artık görselleri Timuu'ya uploadlamaya başlamıssın 😄

• Anime

Bazen boyutu büyük falan diyor o yüzden hepsini tek seferde başka sitelere yüklüyorum normalde. Bunlara boyutu büyük demez diye düşünerek buraya attım.
    0_1447243025732_06.png
    Çok hoşuma gitti bunlar. Her yere yapıştırıyorum.
    0_1447243059450_03.png

• @CmmS Aslında 500kb güzel bir rakam. Görselleri 1024px yaptıktan sonra hertürlü yükleniyor.

• Ligler ne zaman sıfırlanıyor bir bilgisi olan varmı ?

• @sinanw Türkiye'de dereceli ve normal oun sorunu yaşanıor muhtemelen o çözülünce Türkiye'de sıfırlarlar.

Diğer serverlarda sıfırlandı bile. Ahhh milletimiz eşsiz olmayı sever ❤

• Anime

@sinanw Ligler 2016 yılında sıfırlanır büyük ihtimalle. Her sene sezon bitip ödüller dağıtılır ve ardından sezon öncesi dönemi başlar. Bu dönem ortalama 3 ay falan sürüyor. Bu, genel olarak, bir sonraki sezona hazırlık ve test dönemidir. Ayrıca bu dönem boyunca kazandığınız lige göre ödül almazsınız ama kazandığınız elo kaybolmaz.
    @zangetsu Diğer ülkelerde de sıfırlanmadı. Liglerin sıfırlanmasının sorunla alakası yok. Zaten sorun şuanda çözülmüş galiba.

• Anime

• @CmmS söyledi:

http://sakademi.tr.leagueoflegends.com/

Böyle şeyler EUW'da yok ya ona üzülüyorum 😞

• @Zangetsu Ne demek. 😄

• @sinanw söyledi:

@Zangetsu Ne demek. 😄

Nasıl yani ? o.O

• @CmmS Shurimalıyız Allah'ın adamıyız.

• @Zangetsu Her sene Türkiye sunucusunda bişey olup duruyor.Bence de değişik bir olay değil.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.