Gölge ve Talih

 • Büyük ihtimal Bilgewater etkinliği gibi bir şeyler yapabilirler. • @ThreshHook en büyük primleri bu tarz hikayeler • @Nephelai söyledi:

  @ThreshHook en büyük primleri bu tarz hikayeler

  katılıyorum sanırım. ürettikleri ürünleri (skin, summoner icon) satmak için uygun bir ortam doğuruyor. bilgewater eventı'nda daha çok skin satışına gidildi. bu seneki harrowing'de, bilgewater tarzı bir etkinlik olduğunu farz ederek önceki harrowing'lerde olduğu gibi eskiden "sınırlı süreliğine satışa sunduğumu" etiketli skinleri tekrardan piyasaya sürecekler ve hikâye gidişatına göre de tamamlanan görevler sonucu iconlar verilecek falan diye düşündüm ilkten ama sanırım böyle olmayacak harrowing 2015.

  harrowing diğer etkinliklere göre biraz sade bir event. ve event boyunca herhangi özel bir mod olacağını sanmıyorum, olsaydı duyururduk. durum böyle olunca tasarlanan 5 tane icon yanında bolca skin satışı görücez tekrardan ve özel etiketli skinlerin tekrar tekrar satışa sunulması bir koleksiyoncu olarak zoruma gidiyor. seneler önceki eventlardaki satışlar her ne kadar ticaret adı altında olsa da ticarî değil, eğlence amaçlıydı ve bu kadar ön planda olan bir husus da değildi.

  eskiden yapılmış olan şeyleri geliştiricem diye kaldırdılar. şimdi ise kaldırdığı hususları diriltme peşinde. • Bu etkinliğin sonunda hikayeden bir karakter olan Illoei (idi galiba) şampiyon olarak gelecek diyorlar ama bakalım ...


 

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.