5.20 Yama Notları

• PBE güncellemeleri yayınlandı.

League of Legends PBE güncellemeleri 5.20 yama notlarını ortaya çıkarmaya başladı. PBE ile yeni kostümler ve dengelemeler bizlerle buluştu.

PBE Güncellemeleri

Yeni Kostümler
    Spirit Fire (Ruh Ateşi) Brand

1350 RP

Brand_Splash_5.jpg

Cosmic Reaver (Kozmik Yağmacı) Kassadin
    1350 RP
    Kassadin_Splash_5.jpg

Demon (Şeytan) Vi
    1350 RP

demonvi.jpg

Şampiyon Dengelemeleri

Vayne.png Vayne
    Saldırı Gücü 53.46’dan 50.46’ya düşürüldü
    Seviye başı artan saldırı gücü 3.25’ten 3.5’e yükseltildi

Darius

Darius.png Katliam (Q)
    Baltanın menzili 270’ten 220’ye düşürüldü.
    Tut Çek (E)
    Yavaşlatma %90’dan %40’a düşürüldü.

Evelynn

Evelynn.png Karanlık Cinnet (W)
    Mana bedeli 0 dan 40’a yükseltildi.

PBE Güncellemeleri ile yaklaşık 2 yıl önce oynanan OFA yani One For All modu tekrar PBE’de yer aldı. LOL PBE güncellemeleri ile kostüm değişiklikleri , mod ve şampiyon dengelemeleri bizlerle buluştu.

One For All Modu PBE’de
    Yaklaşık 2 yıl önce yayınlanan OFA modu ile 2 takım arasında yapılan oylama sonucunda aynı şampiyondan 5vs5 sihirdar vadisi kapışmaları yaşanmaktaydı. Bu modu özlemiş oyuncuları düşünen Riot 5.20 yaması ile OFA modunu oyuna tekrar getirmeye karar verdi.

5vs5 sihirdar vadisi karşılaşmalarında rastgele seçilecek ve aynı şampiyonla yapılacak eğlenceli kapışmalar yeni yama ile bizlerle buluşacak. Ayrıca bütün şampiyonlar bu modda seçilebilir olacak. Şu an için PBE’de test edilen şampiyonlar ;

Azir
    Bard
    Brand
    Darius
    Kalista
    Kassadin
    Kennen
    Kindred
    Ekko
    Fiora
    Gangplank
    Garen
    Gnar
    Morde
    Mundo
    Rek’Sai
    Rumble
    Ryze
    Skarner
    Tahm Kench
    Tristana
    Twitch
    Vi

324234234234.jpg
    Dr Mundo

DrMundo.png Acısever (E)
    Bir sonraki normal saldırıda verilen hasar bonusu 5/20/35/50/65 kaldırıldı
    Bir sonraki normal saldırıda toplam can değeri %3’ten %5’e çıkarıldı.

Vayne

Vayne.png Seviye başına saldırı gücü artma oranı 3.5’ten 3.25’e geri indirildi.

Riven
    Riven.png

Pasif ve R yeteneği eski haline yani şu anda yayınlı olan yamadaki haline geri getirildi. Edge testleri tamamlandı.

En sonda da bazı kostümler için güncellemeler var.Ezreal_Splash_3.jpg

Masteryi_Splash_1.jpg

Masteryi_Splash_2.jpg

MonkeyKing_Splash_3.jpg

Kindred bu yamada gelicek.

article_post_width_League-of-Legends-kindred.jpg

• Bu ileti silinmiş!

• nasıl olur salımı !

• @Rangle-2 müsait değilsen ticket atıyım riota

• musaitim

• Ciddi Ciddi Salı günü mü !? İNANMIYORUM !

• @CentilmenYordle aynen bende inanamadım :)))

• Dostum kesin tarih mi ya !?

• Salı olmasında ne var ben anlmadım ?

• Yamanın ne zaman geleceği belli değildi. ve bu çok iyi bir şey

• Cosmic Reaver Kassadin , Ben 10 Alien Force'taki Alien X'ten esinlenmediyse ben de Zangetsu değilim.

• @Zangetsu değilsin zaten gülüm 😋

• @sinanw söyledi:

Yama salı günü gelecek arkadaşlar.

kaynağın var mı? çünkü pek inandırıcı gelmedi. riot şimdiye kadar duyurusuz bir patch getirmedi ve patch duyurusu da 1,5 gün öncesinden, geceden yapılır. hatta, pbe'deki content daha 6 saat önce derlenip paylaşıldı. yani senin dediğin patch duyurusudur.

• Tabiki.Bir riot çalışanı yamalar iki haftada bir geliyor demişti.Çükü birisi 5.20 ne zaman gelicek diye sormuş.Riot çalışanı yamal iki haftada bir geliyor dedi.İstersen hesapla dostum ya salı yada çarşamba oluyor.

• @sinanw söyledi:

Tabiki.Bir riot çalışanı yamalar iki haftada bir geliyor demişti.Çükü birisi 5.20 ne zaman gelicek diye sormuş.Riot çalışanı yamal iki haftada bir geliyor dedi.İstersen hesapla dostum ya salı yada çarşamba oluyor.

ne zaman geldiğini ben de biliyorum. spesifik olarak gün vermene idi sorum ki salı gelmeyecek. en geç çarşamba gecesine geçildiğinde duyuru gelir ve yaklaşık 2 gün sonra da önce ranked sistem devre dışı bırakılır, ardından da patch için serverların kendi lokallerine uygun saatlerde kapatılması kararlaştırılır. yani, yarına gelmesi yalan.

• Anime

@ThreshHook Yalan değil de yanlış demek daha uygun olur. Çünkü yalan birilerini kandırmaya yöneliktir yani art niyet vardır. Yalan demek suçlamaya girer, gerginlik çıkarabilir. O yüzden yalan değil yanlış demelisin.

• @ThreshHook söyledi:

@sinanw söyledi:

Tabiki.Bir riot çalışanı yamalar iki haftada bir geliyor demişti.Çükü birisi 5.20 ne zaman gelicek diye sormuş.Riot çalışanı yamal iki haftada bir geliyor dedi.İstersen hesapla dostum ya salı yada çarşamba oluyor.

ne zaman geldiğini ben de biliyorum. spesifik olarak gün vermene idi sorum ki salı gelmeyecek. en geç çarşamba gecesine geçildiğinde duyuru gelir ve yaklaşık 2 gün sonra da önce ranked sistem devre dışı bırakılır, ardından da patch için serverların kendi lokallerine uygun saatlerde kapatılması kararlaştırılır. yani, yarına gelmesi yalan.

Tartışmak istemiyorum.

• @CmmS söyledi:

@ThreshHook Yalan değil de yanlış demek daha uygun olur. Çünkü yalan birilerini kandırmaya yöneliktir yani art niyet vardır. Yalan demek suçlamaya girer, gerginlik çıkarabilir. O yüzden yalan değil yanlış demelisin.

dikkatli okursanız "yarına gelmesi yalan" dedim. yani tarih, yani algıladığımız zaman kavramına yerleştirilmiş olan kesinlik. kişiye ithafen yalan söylediğini beyan etmedim.

• @ThreshHook söyledi:

@CmmS söyledi:

dikkatli okursanız "yarına gelmesi yalan" dedim. yani tarih, yani algıladığımız zaman kavramına yerleştirilmiş olan kesinlik. kişiye ithafen yalan söylediğini beyan etmedim.

Yanlış anlamadım ben sadece konu hakkında konuşmak istemiyorum dedim. 🙂

• 5.20 duyurusu.

9hKqB4i.png

• @ThreshHook söyledi:

5.20 duyurusu.

9hKqB4i.png

Teşekkürler @ThreshHook

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.