Şampiyonayı Kim Alır


 • Anime

  "Şampiyonayı Kim Alır" tahminlerinle ikinci hafta oynanmayacak olsaydı, ve berabere olan takımları (Atıyorum siz 1. bir takım seçtiniz, o takım şu an berabere 2., bunu doğru sayıyoruz) da mükemmel doğru kabul edersek istatistikler şu şekilde:
  Katılımcı: 2,247,137
  A Grubu Tam Bilen: 940,275 (42%)
  B Grubu Tam Bilen: 298,830 (13%)
  C Grubu Tam Bilen: 775,932 (34%)
  D Grubu Tam Bilen: 38,491 (1.7%)
  Mükemmel bilen: 137
  Kaynak: RiotTwillig
  Unutmayın: Bu sadece istatistiksel bir bilgi olarak paylaşılmıştır. Gruplar daha sonlanmadı.

  Stratera facebook sayfasında yukarıdaki gönderiyi paylaşmış. Buradan da anlayacağınız üzere grup aşamasını sadece 137 kişi bilmiş.

  Grup aşamasında beni en çok şaşırtan C9 oldu. Hiç maç kaybetmeden grubunu birinci tamamladılar ki sezon içindeki hallerine göre bu kadar iyi oynamaları da ilginç. EDG'yi yenebileceğini sanmıyorum ama yenerse gerçekten şok olurum.
  C9 dışında xpeke'nin kurmuş olduğu Origen de beklentilerimi aştı. İyi oynadıklarını düşünüyordum ama bu kadarını beklemiyordum.
  Hâla EDG'yi destekliyorum ama bakalım daha fazla beni şaşırtan çıkacak mı? • c9 finallere kadar daha da sürpriz yapabilir. h2k grupları geçerse kendileri için çok güzel bir başarı elde etmiş olacaklar cs'ten yeni çıkmış bir takım olarak. gönlümden başta clg ardından c9 geçer ama faker abim pek işin peşini bırakacağa benzemiyor. • EDG alacak o kesinde, hangi kompozisyonla alacak onu merak ediyorum 🙂


Cevaplamak için giriş yapın
 

Aramıza katıl

Timuu'ya hoş geldin! Timuu, oyun oynamaktan keyif alan kişiler için, çevrimiçi bir topluluk alanı. Hemen aramıza katıl.

timuu felan

Benzer Başlıklar

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.