Twitch panele bağış butonu eklemek (TwitchAlert) • Şimdi ise twitchalert ile nasıl bağış butonu ekleneceğini öğreneceğiz.

  Gerekli olan şeyler:

  Twitchalert
  Paypal hesabı

  --

  Sol taraftaki sekmelerden "donation settings" sekmesine tıklayınız. Buradan doğrudan üst kısımdan paypal hesabınızla bağlayın. (Kırmızı alana tıklayın, paypal mail adresinizi yazın)

  Hemen ilk iki kutucuk ile para birimini ayarlıyoruz. Hemen alta iniyoruz minimum bir bağış miktarı giriyoruz. Onun altında olan Suggested Amount (önerilen miktar) yere önerdiğimiz bir miktar giriyoruz. Your donation page linkini görüceksiniz bu bağış sayfanız olacak. Butonumuzu bu bağlantıya bağlayacağız. Donation memo , banner kısımlarıyla bağış sayfasını kişileştirebiliyorsunuz. Bir diğer özellik ise Profanity Filter. Bununla bağış yapılırken girilen mesajları filtreleyebiliyorsunuz. Yani eğer adam size bağış yaptı diye küfür edemeyeceğini düşünüyorsanız bu özelliği aktif hale getirin ve istediğiniz kelimeleri girin.

  --

  Şimdi orada bize verilen linki aldık. Şimdi twitch kanalımıza gidiyoruz. Altta olan paneli düzenlemeye açıyoruz. Görsel ekleyip (bu butonumuz olsun) bu görsele bu bağlantıyı bağlıyoruz.

  Bizim yaptığımız ve sizlerin de kullanabileceği örnek butonlar:

  bagis-buton2.png
  bagıs-buton.png


 

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.