CSGO'da nasıl daha iyi olunur? / Rehber

• Selamlar öncelikle kendimden bahsedeyim,ben 1000+ csgo oynamış Eagle(Kartal) Rütbesinde bulunan bir oyuncuyum.Uzun bi rehber olucak bu o yüzden ihtiyacınız olan yerlere direk geçebilirsiniz.

1-Silah seçimi

P90-Bizon vb silahlarla biryere gelemezsiniz.öncelikle bu konuda anlaşalım eğer iyi bir oyuncu olmak istiyorsanız ve yüksek ranklarda oynamak istiyorsanız p90 gibi bir silahı düşük öncelikli olmalı.En önemlisi AK-47/M4 bu 2 silahı hem sprayini (recoil) öğrenmeniz gerek nasıl olduğunu anlatıcam.AWP Silahını alıp takımın awp'cisi benim demeyin prof. maçları izleyip ismini kennys yapıp awp kullanılmıyor unutmayın.T tarafında reflekslerinizin yeteceğine inanıyorsanız awp,ct tarafında ben yakınıma adam yaklaştırmam diyorsanız kullanın awp'yi.Kennys vuruyor ama diyenlerede şunu demek istiyorum onun arkasında envyus var sizin arkanızda 4 rus var 🙂

2-Pozisyon Alma

Eğer aiminize vb konularda kendinize çok güvenmeseniz bile iyi bir pozisyon size raundu kazandırır.Her el aynı yerlerde beklemeyin rakibiniz aim(nişangah) koyup çıkabilir o noktalara ve prefire denilen atış şeklinden rakibinizi göremeden ölürsünüz.Pozisyon alırken öncelikle bir siperinizin olmasına dikkat edin ''amele'' gibi dümdüz beklemeyin rakibi tek flashda saf dışı kalırsınız.Her zaman rakibin atacağı flash,yanıcı,smoke gibi bombalara hazırlıklı olun rushlara hazırlıklı olun haritaya bakın takıma infolarını dikkate alın info verin en önemlisi KENDİNİZE GÜVENİN

3-Aim Geliştirme

Gelelim cs'nin en önemli olaylarından birine aim(nişangah)Yeni oyuncular oyuna başladığında ya sg-aug yada p90 kullanıyor bunun sebebi şu adam ak-47/m4 kontrol edemediği için ve vuramadığı için o silahları kullanıyor.Aiminiz her zaman hazır tutun.D2'de long tutuyorsanız aiminizi hep kapı tarafına koyun pit'te tutmayın adam geldiği zaman ct iseniz avantajınızı kullanmanız en azından 1-0 önde başlamanız gerek combat'a.Aim'i ben size taktik vererek geliştiremezsiniz tek yapmanız gereken atölyeye girip csgo aim map yazarak çıkan maplerden 1 tanesini açarak çalışmaktır emin olun yeri geldiği zaman arkadaşlarınız sizden öğrenmek istiyecektir.

4-Recoil Silah Kontrolü (SPRAY)

http://csgoskills.com/academy/spray-patterns/

Attım geçtim aşşağılarda silahların adı altında fareyi nasıl aşşağı çekmenizi gösteriyor onu yaparsanız mermileriniz düzenli bir şekilde gider aynı şekilde atölyede recoil mapleri var ordada antreman yapabilirsiniz.

5-MAP

Oyunu oynarken d2'de sınırlı kalmayın bizim millet genelde d2'de 30 vurup cache'de 5 vurur siz farklı olun diğerlerinden sizi ayıran fark olsun bu.Tüm mapleri smoke ve flashlarına kadar öğrenin asla taviz vermeyin overpass'e işim düşmez demeyin.

6-RUS,TROLL

MGE'den ruslar geldi silver'a düştüm bunlar tamamen yalan her maçmı rus geldi bilader yapma etme sana geliyorsa rus karşınada gelicek burda önemli oaln senin her maç +30 vurmandır.Sen her maç 30+ kill al o zaman lig düşersen gel bunun altına yorum at.Rusmu var flame mi yapıyor ignorelayın onun vereceği infodan hayır gelmez zaten.

Elimden geldiği size anlatmaya çalıştım.Umarım faydalı olur.İyi günler dilerim.

• @zobuduk söyledi:

Kennys vuruyor ama diyenlerede şunu demek istiyorum onun arkasında envyus var sizin arkanızda 4 rus var

Güldüm 😄

• Ruslar için ayrı bir cs go sunucusu açılsa tüm dünya rahatlar 😄

• ellerine sağlık baya bilgi sahibi oldum.

• @Nephelai Artık oyundan oylama yoluyla atılmaya son! 😄

• @ornithes komikmiş 😑

• Teşekkür ederim,elimden geldiğince bişeyler yapmaya çalıştım.

• güzel. akıcı bir rehber ve okurken insanı hiç sıkmıyor. başarılar 🙂

• P90 ve bizon gibi hafif makinalılar da bir yerde hayat kurtaran silahlar, onlarla oynayıp bir yere gelememek mantıksız olmuş. Sırf o silahlarla oyun çevirilebilirsin. Hele UMP falan aimi çok iyi geliştiren silahlar, pratik için birebir. Onun dışında güzel bi rehber olmuş eline sağlık.

Cevaplamak için giriş yapın

Aramıza katıl

Timuu'ya hoş geldin! Timuu, oyun oynamaktan keyif alan kişiler için, çevrimiçi bir topluluk alanı. Hemen aramıza katıl.

timuu felan

Benzer Başlıklar

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.