Zevkli şampiyon önerir misiniz?

• Zorluk seviyesi ve rolü önemli değil, zevkli ve outplay potansiyeline sahip bir şampiyon önerir misiniz?

• Olaf'ı dene bence. Oynarken çıldırıyorsun.

• yorick oynanması zevkli şampiyon o küçük yarattıkların verdiği haz

• teemo nasıl söylenmez al haritayı mantarla mantarla adını yaz tadını çıkar

• Reksai ve vi gayet zevkli

• @PâpıX söyledi:

teemo nasıl söylenmez al haritayı mantarla mantarla adını yaz tadını çıkar

teemoyu en çok aramda seviyorum kendi bölgemizi tamamen mantarlamak ölsen bile kule almaya gelenlerin teker teker düşmesi pek hoşlanmasamda karşıdan ardı arkası kesilmeyen küfürler bi başka 😄 sinir etmek için özel olarak tasarlanan TEEMO

• Brolaf oyna seslendirmeleri yetiyor tek başına zaten 😄

• Ahri , Ahri ve Ahri.

@DFSBLooD Onu öğrenmek için Shaolin Keşişi (1000 yıl) eğitiminden bile uzun süre gerekiyor 😄

@PâpıX Zevkli şampiyon önerir misiniz? içinde söyledi:

teemo nasıl söylenmez al haritayı mantarla mantarla adını yaz tadını çıkar

O şeytan , kanasusamış , pis musibeti kimseye önerme ... rica ediyorum.

@Nephelai Zevkli şampiyon önerir misiniz? içinde söyledi:

Reksai ve vi gayet zevkli

Bak bu da olabilir ... gayet hoş karakterler 🙂

• @AAAAA wowowowowo... Henüz Veigar sup oynamadıysan bence bu oyunu silebilirsin. Eğlece garanti 👍

• Rek deneyebilirsin hele aram da ap denemelisin, onun dışında ekko yu dene sağa sola zıplamayı seviyorsan güzel şampiyon. Yorick deneyebilirsin 3 level de hemen 1v1 lere başlarsın. AT ı dene bide gerçekten eğlenceli 😄

• Rengar mainim ❤ komboyu yaparsan adam yok oluyor...

• Kesinlikle Lulu, o lüle lüle saçları için bile oynanır 🙂

• @DDN upupupupup

• @Nephelai 🙂

• GNAAARR ! Oynaması zor ve bi o kadarda eğlenceli 😄 bide çok sevimli ya 😄

• top lane: gnar, hecarim ve fiora derim. bu şampiyonlar şimdilik top lanein en eğlencelileri/carryleyenleri. o lanee fazla hakim olmadığımdan anca üstün körü isim verebiliyorum.

jungle: gragas, lee sin (bir klasik) rek'sai, vi, garen.

mid lane: assassin şampiyonlar her zaman trickydir. yeterki mekaniklerini öğren. klasik zed, lb, fizz önerilerinde bulunmıcam. oynayabiliyorsan azir öğren. sadece ultisi için değil. mid gamei tamamen akıl okumaya odaklı bir şampiyon olduğu için. karşındakinin ne yapacağını tahmin edebiliyorsan bir assassin gibi hareket edebilirsin. bu yüzden ben azir'a gizli assassin gözüyle bakıyorum. diana spamle. apclere karşı koyamayan adcleri aradan çıkartan nadir şampiyonlardandır diana.

adc: sivir. bence kesinlikle graves'den sonraki en harika adclerden biri. eğer kovalama/kaçma skill bir şampiyon arıyorsan lucian, ezreal, tristana, corki tercihinde bulunabilirsin.

support: rakibi dürterek adcne zaman kazandırıp farm yaptırmak istersen thresh, blitzcrank, morgana, tahm kench veya alistar öneririm. bu şampiyonlar yetenekleri gereği tanktırlar ve takasları rahatlıkla karşılarlar etc. araya morgana'yı kattım farkındayım. tank olarak değil de initiator (savsaş başlatma) açısından düşünmek lazım. şu sıralar çok ap support görülmüyor fakat janna, soraka, karma ve zyra ap açısından rakibi dürtebilen, etkisiz bırakabilen (disable) şampiyonlardan birkaçı. tabii, benim görüşlerim bu yönde. daha profesyonal düşünmek istersen istatistik sağlayan sitelerden de fikir alabilirsin.

http://champion.gg'den güncel kazanma/kaybetme oranlarına bakıp da fikir edinebilirsin. geriye ip/rp biriktirip şampiyonu alıp oynaması kalır. olabildiğince şampiyonla ilgili video izlemeye çalış bence.

• @DDN Sirius 😄

• @Zangetsu Board da sorunlu tiplerle uğraşmaktan bıktım bende soluğu burada alıyorum artık 🙂

• Patates

Skarner ile ultiyle adamı delrtebilirsin ben çok yaptım ultiye alıp kule altına çekiyom adam deli oluyo

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.