League of Legends kaç yıl daha zirvede kalacak?

• Bildiğiniz üzere tarzında ve çok kategoride en çok oynanan oyun. Bu nereye kadar devam edecek?

• Ben ölene kadar devam eder çok yatırım yaptılar ve baya bi oyuncu kitlesi var

• Shards of War ve Overwatch'ın büyük geleceği var , üstelik Heroes of the Storm ve Smite faktörü de var , bence ömrü en fazla 2020'ye kadar.

Tabii Riot Games bize bir ''suprays'' yapmazsa ...

• Ben baya uzun sürer diye düşünüyordum fakat son 2 ay içerisinde olan hileler, kitlenin iyice seviyesizleşmesi gibi durumları ele alınca ömrünün iyice kısaldığını düşünüyorum.

• @ornithes Kitle ve hileye çözüm bulunabilir , ben daha çok popülerlik açısından bakıyorum.

Bir zamanlar Command & Conquer gibi dev bir oyun serisi vardı ama artık ismi geçmiyor 😉 EA'nin yaptığı gibi bir hata yapmazsa Riot Games belki 2025'e kadar sürdürür ama 50 yıl LoL oynayacak halimiz yok 😄 Bir yerde duracak elbet.

• @Zangetsu bana kalırsa oyun silinmeye başladığında Riot yeni oyunla karşımıza çıkar.

• @ornithes Şu anda bile MMORPG bir League of Legends isteği çok fazla yabancı sunucularda. Bize LoL'ün dünyasını bir Role-Playing Game olarak sunabilirler gelecekte.

Ben düşünüyorum keşke Riot Games , Insomniac Games ile anlaşıp PROJECT temalı bir Ratchet & Clank tarzı oyun oluştursun. Son 5 yılın en iyi oyunu olmazsa Ekipten çıkıp LoL hesabımı satarım 😄

• @Zangetsu iyi hatırlattın. Ps2'de çok oynamıştım. Türkiye'de tutacağını sanmıyorum.

• bence lol öncelikle moba tarzı olmasından dolayı zirveden kolay kolay düşmez çünkü oyuna ara verseniz bile tekrar başladığınızda oyunda mmorpg tarzı oyunlar gibi item kasma yok lvl kasma derdi yok zaten oyunun mantığını kavrasanız ara verdikden sonra bile az çok ne yapacağınızı biliyorsunuzdur 2.e-spor kavramı var batan oyunlar yavaş yavaş adını unutturduğundan batar ama lol e-spor sayesinde her zaman adını gündemde tutacaktır ve herkes bir yerden haberini görecek ve ne olmuş ne bitmiş diye yeniden başlar yada hep yeni oyuncular gelir 3.bence meta kavramıda önemli oyunun tarzı hiç aynı kalmıyor ve meta değiştikçe oyundan sıkılma aklınıza gelmeden yeni metaya alışmak için çabalıyorsunuz yani şuan oyunu bırakanların en büyük sebebi edilen küfürler ve azda olsa kullanılan hileler oyunu bırakan biri bile en az ayda 2-3 maç atıyor fark ettiğim kadarıyla

• Maksimum 3-5 yıl.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.