Ketchapp Oyunlari

• Android icin var mi bilmiyorum, ben IOS kullaniyorum ama devamli olarak yeni bir oyunuyla karsilastigim "Ketchapp" hakkinda da biraz konusmak istiyorum.
    image.jpg
    Ketchapp diye aradiginizda 104 sonuc bulunuyor, ben sadece 3 oyununu oynadim ama hepsi de yapi olarak birbirine benziyor. Boyle kucuk kucuk lego gibi hep oyunlar. Basit tasarimlar ve genelde soft renkler. Cok fazla dusunce gerektirmeyen, el ve goz koordinasyonu gerektiren oyunlar. Bu basit oyunlar bir seyleri beklerken zaman oldurmek icin guzel oluyor. Oyunlarin tek kotu yani cok fazla reklam olmasi. Zaten bir yerden sonra da oyunu surekli oynamadiginizi fark edip siliyorsunuz. Ama yine de bu kadar cok birbirine benzeyen oyun yapmak demek talebin oldugunu gosteriyor.

• Bende ZigZag vardı ... bizim arkadaşlar 10-20'yi geçemiyordu çok zor lan bu oyun diye söyleniyorlardı felan ... dedim versene bi telefonu birader felan aldım elime telefonu tek seferde 108 gibi bir skor yaptım herkesin ağzı açık kaldı xD hele bir de benim telefonda çok kasıyordu ona rağen 205'leri felan bulduğum olmuştu. Kasmayan bir S5'im olsa 500'leri zorlardım.

Reflekslerim çok iyi yaaa 😄 😄

• @Zangetsu bi yerden sonra insanin eli de alisiyor ama sen ilk seferde iyi yapmissin 🙂

• Bu markayı hiç sevmiyorum. Evet oyunları gerçekten yaratıcı fakat çok fazla reklam alıyor. Yani boğuyor insanı

• @ornithes aynen. Zaten hicbiri de telefonumda uzun sure duran oyunlar olamadi.

• oyunların optimizesi bana göre hiç başarılı olmayan bir şirket

• Bi oyununu brick ile ilgili birşeydi adı tüm sınıfa yaymıştım okul bitene kadar sınıfça oynuyorduk denildiği çok fazla reklam var fakat mobil veriyi kapatınca reklam çıkmıyor.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.