Mobil MMORPG: Order & Chaos 2: Redemption

• Ben fantastik mmorpgleri her zaman sevmişimdir. Telefonumda da bir kaç oyun oynamışımdır. Genelde mobil versiyonlarda bu tarz oyunların sistemi aynıdır. Genelde zindana yönelik bir oyunlardır.. Bu tarz oyunlarda genelde başarıları ve günlük görevleri yaparak yükselmeye çalışıyorsunuz. Fakat bu oyunda sistem bildiğiniz mmorpglerdeki gibi görev yaparak ve bunu gerek tek başınıza gerek arkadaşınızla parti kurarak oynayabiliyorsunuz. Ben o yüzden bu oyunu çok sevdiğimi söyleyebilirim. Bu arada oyun %100 türkçe
    Seçilecek 5 ırk var: ork, insan, elf, mendel ve kratan
    Seçilecek 5 sınıf: Kanlı Şövalye, korucu, büyücü, savaşçı ve keşiş var.
    Oyun malesef 2.5 gb olduğundan hafızanızı biraz zorlayabilir 😄 . 61.jpg
    61.jpg
    61.jpg

• 3D grafik motoru olan mobil oyunlar çok fazla pil tüketiyor, bundan dolayı tercih etmiyorum ki çok ısınması da ayrı kötü durum

• 2.5 gb bos alan ve benim telefonum.. Ben daha bi fotograf cekmek icin baska bi fotografi silmek zorunda kalan insanim. Guzele benziyor ama, bence telefonunda yer olanlar denesin.

• Taichi panda diye bir oyunda var @Awnia seviyorsan ona bakabilirsin hoş baya

Cevaplamak için giriş yapın

Aramıza katıl

Timuu'ya hoş geldin! Timuu, oyun oynamaktan keyif alan kişiler için, çevrimiçi bir topluluk alanı. Hemen aramıza katıl.

timuu felan

Benzer Başlıklar

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.